Dakar Info
28-12-2011: Keuring voertuigen
In het Argentijnse Mar del Plata is drie dagen voor de start van de 34ste editie van de Dakar Rally de technische en administratieve keuring van start gegaan.
Mar del Plata
Vorig jaar vond de technische en administratieve keuring nog plaats in Buenos Aires. Dit jaar heeft de organisatie besloten om de volledige scrutineering plaats te laten vinden in de stad waar de rally aanstaande zondag van start gaat.
Marinebasis
Op een marinebasis in Mar del Plata worden de komende drie dagen de auto's, motoren, quads en vrachtwagen van de deelnemers technisch gekeurd. Verder is er een administratieve keuring om te kijken of de deelnemers al hun papierwerk in orde hebben.
Jongste deelnemer
De Argentijn quadrijder Luca Bonetto was de allereerste deelnemer bij de keuring. Toevallig is hij ook de jongste deelnemer aan de rally met een leeftijd van 20 jaar, 3 maanden en 5 dagen.