Hans Saris 4x4 Valburg Nieuwsbrief
Hierbij weer een nieuwe editie van de Saris 4x4 Nieuwsbrief. Wij hebben weer een aantal interessante nieuwtjes voor u op een rij gezet. Wilt u deze nieuwsbrief niet meer ontvangen? Stuur even een mailtje en wij halen u direct van de mailinglist. Heeft u nog vrienden en bekenden die onze nieuwsbrief niet ontvangen? Stuur ze met spoed naar onze site en laat ze zich aanmelden voor de nieuwsbrief (zie hierboven).
Hans Saris 4x4 Valburg gaat naar 4x4 Wereld !
Velen van u kunnen zich misschien nog het 4x4 spektakel in Rosmalen herinneren. Op 24 en 25 September gaat zich dat herhalen. Op een groot buitenterrein in Loon op Zand, wordt een uitgebreid 4x4 en SUV lifestyle evenement georganiseerd. Veel bedrijven en clubs die actief zijn in de wereld die 4x4 heet, zijn daar aanwezig. Behalve het grote aantal stands ( ± 174 ), kunt u zelf uw “4x4 kunsten” vertonen op een offroad parcours. Hoe wij precies gaan uitpakken maken wij nu nog niet bekend, ons advies : kom zelf kijken en ervaren !!!
Kijk voor een voorproefje vast op www.4x4wereld.com
APK veranderingen...
Er komen weer een aantal veranderingen in de APK regeling. Zoals eerder al eens vermeld word de bandenspanning er een onderdeel van. Ook wordt de roetmeting
eenvoudiger. Als de meting in een keer onder de grens komt, hoeft er geen uitgebreide meting gedaan te worden. Dus niet meer 5 tot 6 keer de motor opjagen.
De APK-plicht voor auto’s van voor 1960 komt te vervallen. Voor oldtimers ouder dan 30 jaar is er nog maar 1 keer per 2 jaar een keuring nodig.
De kosten die berekend worden voor het afmelden van de auto, zullen aan een maximum gehouden worden. Zo moet er meer eenheid in de kosten komen.
Bosnië reis
In week 39 van dit jaar zal Hans weer met een grote stoet terreinauto’s naar de Balkan rijden. Er zijn dit jaar 10 deelnemende auto’s, waaronder een groot aantal die al eerder mee geweest zijn. Voor een verslag van vorig jaar kunt u gaan naar onze site, klik op zoek en toets in “hulptransport“. Een aantal zaken die de mensen daar nog hard nodig hebben; slaolie, zeep, wasmiddelen, maandverband, gereedschap en kleine bouwmaterialen, zoals tegels en kranen, maar ook gereedschap om lichte werkzaamheden op het land te doen.
Frankrijk reis
Een heel andere reis maar zeker niet verkeerd is de weekendrit naar Noord-Frankrijk. Deze zal in het weekend van 21-22 en 23 Oktober 2005 gehouden worden.
Er zijn al een aantal inschrijvingen binnen, dus wacht niet te lang met inschrijven, want vol = vol. Kijk op onze site voor een volledig reisverslag van de vorige reis.
Het beloofd weer een mooie rit te worden, met vele vergezichten en hopelijk toch ook flink wat modderige wegen door de bossen.
Toch nog BPM-vrij kopen?
Als u in het buitenland een 4x4 koopt die daar voor 01-07-2005 geregistreerd is geweest, dan is het mogelijk om die auto in te importeren, om te bouwen naar grijs kenteken, en zonder BPM te betalen of daar een bijtelling over te krijgen, een Nederlands kenteken op te auto te krijgen. Voor meer info mail naar info@saris4x4.nl
|